O nas

Kim jesteśmy?

Nasza firma to specjalistyczny serwis zajmujący się naprawą sprzętów gospodarstwa domowego. Nasza ekspertyza obejmuje lodówki, zmywarki, lady chłodnicze oraz pralki. Jesteśmy dumni z naszej długotrwałej obecności na rynku i bogatego doświadczenia, które pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Obsługujemy zarówno firmy, które potrzebują sprawnego i niezawodnego sprzętu, jak i osoby prywatne, które liczą na naszą pomoc w rozwiązaniu problemów ze sprzętem w domu, firmie czy na działce.

Dlaczego warto nam zaufać?

Naprawy na miejscu

Nie zabieramy urządzeń do serwisu. Dlatego naprawy odbywają się bez zbędnego tracenia czasu – w miejscu, które jest najwygodniejsze dla klienta. Bez względu na to, czy to w Twojej firmie, w domu czy na działce, jesteśmy gotowi dostarczyć kompleksowe usługi naprawcze.

Bezpłatny dojazd

Nasza obszar działania to Trójmiasto i okolice. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, nasz zespół zawsze do Ciebie dotrze – za darmo. Naszym celem jest zapewnić Ci maksymalny komfort i oszczędność czasu.

Niski koszt diagnozy

Rozpoczęcie procesu naprawy jest proste i ekonomiczne. Nasza diagnoza kosztuje tylko 80 zł, co pozwala nam dokładnie zrozumieć problem i dostosować nasze działania.

Gwarancja satysfakcji

Działamy na rynku napraw sprzętu pogwarancyjnego, co oznacza, że rozumiejąc Twoje potrzeby, dajemy do 2 lat gwarancji na nasze naprawy. To dowód naszego zaufania do jakości naszych usług.

Podczas rozmowy będziemy potrzebować kilku informacji, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby:

  • Typ i nazwa urządzenia, jakiej firmy

  • Objawy awarii, czyli co dokładnie się dzieje

  • Adres, gdzie ma zostać dokonana naprawa

  • Twój numer kontaktowy

  • Godziny, w których jesteś dostępny

Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przystąpić do naprawy Twojego sprzętu, zapewniając Ci pełne zadowolenie. Jesteśmy gotowi pomóc i czekamy na Twój telefon!

Na terenie Trójmiasta i okolic:

Dojazd do klienta zawsze za darmo.
DIAGNOZA 80 zł (Anulowana gdy dochodzi do naprawy)

Trójmiasto

© 2023 Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone